Özgün Yazımla Yeniden Karşınızdayım

1 Şub

Merhabalar;

Daha önceden ilgili alanlarımla ilgili döküman paylaştım. Ancak verdiğim eğitimler ve aldığım eğitimlerle ilgili öğrendiklerim ve tecrübelerimi artık bu sitede fırsat buldukça yayınlamaya çalışacağım. Ayrıca mümkün olduğunca her makale’nin ayrıca videosunu da çekerek anlatılan konuda daha iyi anlatabilme çabasında olma hedefindeyim. İlk olarak Eğitimlerini verdiğim Temel Excel, İleri Excel, Power Point eğitmen notlarımdan her konu için ayrı ayrı makale oluşturacağım. Aynı sayfa içinde aynı konunun videosunu ya yayınlayıp youtube kanalı ile site arasında bağlantı kurmuş olacağım. Videoda anlattığım konunun dosyası varsa bu sitede linkini paylaşıyor olacağım. İkinci adımda ise eğitimlerini aldığım Temel Unix ve Shell Script eğitimlerini yukarda bahsettiğim şablonda hem video hem makalesini paralel olarak örneklerle anlatmaya çalışacağım. Bu süre en az iki yıl süreceğini tahmin ediyorum. Bu siteye paralel hobi olarak ilgilendiği Sosyoloji ve ilgilendiğim diğer konularda ki makalelerim var. Bunlar word’de duruyor. Bu sitenin içeriğini bozmamak adına yeni web sitesi ile bu makalelerde bir taraftan yayınlamayı hedefliyorum.

Saygı ve Selamlarla

[avatar user=”mstcetin” link=”file” /]

 

3 Replies to “Özgün Yazımla Yeniden Karşınızdayım

  1. Temel Excel, İleri Excel, PowerPoint, Unix ve Shell Script ile ilgili döküman çalışmaları yaptım. Bu makaleleri videolu olarak burada yayınlamayı düşünüyorum.

    • Tabiki Selçuk Hocam. Sizlerden ve diğer hocalarımızdan aldığım eğitim notlarını makaleye dönüştürme niyetindeyim. İlevaten uygulamalı olarak ta videosunu çekip her makalenin altında yayınlamak istiyorum. Eğer desteklerseniz çok memnun olurum. Benim için sizin desteğinizle daha faydalı bir site olacağı düşünüyorum. Saygılarımla,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir